TEKNİK SERVİS

“Tekservis olarak Türkiye pazarında temsil ettiğimiz tüm tıbbi cihazlar ve ekipmanlar için satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sunuyoruz. Teknik desteğin tıbbi cihaz satışında anahtar faktör olduğuna inanıyor ve Tekservis aracılığı ile ürün satın alan tüm müşterilerimize proje danışmanlığı,montaj,eğitim,sertifikalandırma ve sonrasında ihtiyaç duyulan tüm servis,bakım ve kalibrasyon işlemlerini 20 yıldır kesintisiz sağlıyoruz. Güvenilir tıbbi cihazlar için koruyucu/önleyici bakımların da güvenilir ve tecrübeli kurumlar aracılığı ile yapılması doğru seçenektir. Tıbbi Cihazlar sadece düzeltici bakıma değil, aynı zamanda önleyici bakıma da ihtiyaç duyar.

Bakım ve onarım faaliyetlerimiz, garanti süresinden sonra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uzman mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Tıbbi cihazlarınızda uyguladığımız periyodik bakım ve servisler ile, arızalar meydana gelmeden önce veya küçük sorunlar önemli hatalar haline gelmeden önce arıza tespiti ve gerekli düzeltici önlemler yapılmaktadır.

Böylelikle cihazlarınızın ilk günkü çalışma performanslarını koruması hedeflenmektedir.”

SERVİS VERDİĞİMİZ FİRMALAR

ÜST